BelPlas Ankara Termoplastik Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş.

Belplas Ankara Termoplastik Bakım Onarım Hizmetleri A.ş.

Ahi Evran Mah. 241. Sok. No: 39 Sincan/ankara Sincan, Ankara
Gold
Vitrin
Belplas Ankara Termoplastik Bakım Onarım Hizmetleri A.ş.
Belplas Ankara Termoplastik Bakım Onarım Hizmetleri A.ş.
Ahi Evran Mah. 241. Sok. No: 39 Sincan/ankara
Sincan , Ankara
Belplas Ankara Termoplastik Bakım Onarım Hizmetleri A.ş. İletişim Tel:+90 (312) 270 03 03,adres:ahi Evran Mah. 241. Sok. No: 39 Sincan/ankara

Belplas Ankara Termoplastik Bakım Onarım Hizmetleri A.ş. Hakkında

BelPlas Ankara Termoplastik Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş.

Belplas Web Sitesine Gitmek İçin Tıklayınız...>>>

Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Belplas Ankara Termoplastik ve Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş. Belediyeler, Karayolları, Hava Meydanları, yol müteahhitleri,kamu kuruluşları ve diğer kuruluşların yol çizgi boyası gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Tesisimizde 1989 yılından itibaren termoplastik yol çizgi boyası ve 2000 yılından itibaren klor kauçuk esaslı yol çizgi boyası, dünya standartlarına ve değişik iklim koşullarına uygun olarak üretilmektedir.Yıllık 4.080 ton termoplastik boya ile 788 ton klor kauçuk yol çizgi boyası üretim kapasitesine sahiptir.

Kullanılan hammaddeler laboratuvarımızda titiz bir kalite denetiminden geçirilerek üretime alınır.Üretim esnasında alınan numuneler ile ürünün kalite kontrolü yapılır. Termoplastik boya ve klorkauçuk esaslı yol çizgi boyası yurtiçi ve yurtdışına satılmaktadır.

Belplas 1991 yılından itibaren deneyimli kadrosu ve ileri teknoloji ürünü yol çizgi makinalarıyla başarılı uygulamalarını sürdürmektedir. Uygulama kapasitesi.günlük 8000 m2'dir.

Termoplastik yol çizgi boyası ve Klor kauçuk esaslı yol çizgi boyası konusunda TS EN 1871 Belgesine sahip olan Belplas, 2000 yılından itibaren kalite yolculuğunu sürdürmektedir.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. Reklam Kanalı | reklamkanali.org